Проект «Вчимося жити разом»
Написав Адміністрація ліцею

Вчителі, які беруть участь у проекті:

Московченко Інна Валеріївна

Надолинна Оксана Анатоліївна

Вовк Тетяна Володимирівна

Банери на портали

alt

Для завантаження Листа МОН про впровадження проекту натисніть на заголовок цієї новини.

Тренінг №3. Спілкування з дорослими
Написав Адміністрація ліцею

Реалізація проекту «Вчимося жити разом» триває. Вчитель-тренер, Вовк Т.В., провела наступний урок-тренінг для учнів 5-Б класу.

Тренінг №3. Як стати миротворцем
Написав Адміністрація ліцею

На урок-тренінг проекту «Вчимося жити разом», який провела вчитель-тренер, Московченко І.В., завітали учні 10-А класу. Вони розглядали важливі питання та під час обговорень намагалися з'ясувати, як це — бути миротворцем.

Тренінг №7. Як помиритися з другом
Написав Адміністрація ліцею

Наш ліцей продовжує работу з проектом «Вчимося жити разом». У 2-В класі вчителем-тренером, Надолинною О.А., був проведений сьомий тренінг за темою «Яз помиритися з другом».

Під час тренінгу діти активно аналізували причини і наслідки сварок на прикладі героїв мультфільму «Повернення блудного папуги» та віршу М. Пригари «Сварка». Також діти розучили декылька «мирилок».

alt

Вправа «Як помиритися з другом» допогла выдпрацювати навички примирення. Позитивні ємоції у дітей викликала руханка «Струмочок».

alt

Вправа «Цінність дружби» допогла пригадати прислів'я про дружбу.

Під час тренінгу діти впевнились у тому, що потрібно вміти миритися і пробачати друзів, адже це зберігає дружбу і теплі стосунки між людьми.

Тренінг №6. Друзі з особливими потребами
Написав Адміністрація ліцею

В рамках проекту «Вжимося жити разом» у 2-В класі пройшов тренінг на тему «Друзі з особливими потребами».

Під час треннінгу учні усвідомили, що люди з обмеженими можливостями можуть реалізувати найсміливіші плани. З почуттям гордості діти говорили про перемоги українськиї спортсменів на XV Паралімпійських іграх.

Після перегляду мультфільму «Подарунок» кожна дитина захотіла подарувати частинку свого сердця дітям-інвалідам та запропонувати їм свою дружбу.

Тренінг №5. Друзі за інтересами
Написав Адміністрація ліцею

У рамках проекту «Вчимося жити разом», вчитель-тренер Надолинна О.А. разом з учнями 2-В класу продовжила захоплюючу подорож у світ взаєморозуміння. І цього разу темою обговорень були спільні інтереси та захоплення.

Діти з радістю поринули у світ смаків та захоплень один одного.

Під час тренінгу відбулося «Шоу талантів».

Учні з'ясовували, що є спільного та відмінного між захопленнями хлопців та дівчат.

Наприкінці тренінгу кожен знайшов своїх однодумців у світі захоплень.

Тренінг №4. Наука спілкування
Написав Адміністрація ліцею

Вчитель-тренер, Надолинна О.А., провела четвертий урок проекту «Вчимося жити разом» на тему «Наука спілкування» разом з учнями 2-В класу. Тренінг складався з таких етапів:

І Способи спілкування

alt

ІІ Перегляд та обговорення мультфільму «Колобок»

alt

ІІІ Вправа «Щире й нещире спілкування»

alt

ІV Вправа «Вчимося робити комплімент»

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 3