Комсомольский лицей №1

Online

Всього на сайті:
  • 13 гостей
Нові користувачі:
  • Бережна Олександра
  • illusha_chernushev
  • Адміністратор
Олімпіада з історії
(0 Голосів)
Написав Карина Сергіївна   
01 грудня 2021

26 листопада учні нашого ліцею
брали участь у ІІ (районному)
етапі Всеукраїнської учнівської
олімпіади з історії та вибороли призові місця:
Сіроус Даниїл 8-А клас (вчитель Хрупачова С.О.) –
ІІ місце
Бабак Назарій 9-Б клас (вчитель Єрмолаєва А.О.) –
ІІ місце
Ридванський Антон 10-Б клас (вчитель Єрмолаєва А.О.) –
ІІ місце
Тернопол Максим 11-А клас (вчитель Хрупачова С.О.) –
І місце
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших
змаганнях!

 
Олімпіада з української мови та літератури
(0 Голосів)
Написав Карина Сергіївна   
01 грудня 2021

29 листопада відбувся ІІ (районний)
етап Всеукраїнської учнівської олімпіади
з української мови та літератури,
в якому учні нашого ліцею отримали
наступні результати:
Брайловська Марія 8-В клас (вчитель Комар А.К.) –
ІІ місце
Щербак Ксенія 9-Б клас (вчитель Кочко Ю.В.) –
ІІІ місце
Напраснікова Маргарита 10-А клас (вчитель Кочко Ю.В.) –
ІІІ місце
Тернопол Максим 11-А клас (вчитель Комар А.К.) –
ІІ місце
Вітаємо призерів та бажаємо натхнення для
подальших перемог!

 
Літературний конкурс
(0 Голосів)
Написав Карина Сергіївна   
30 листопада 2021

17 листопада учні 5-11х класів
Слобожанського ліцею №1 брали участь
у ІІ етапі Міжнародного мовно-
літературного конкурсу учнівської
та студентської молоді імені Тараса
Шевченка. Вітаємо переможців:
Сіроус Марія 5-А клас (вчитель Кочко Ю.В.)
– ІІІ місце
Мирна Дар’я 6-Б клас (вчитель Кочко Ю.В.)
– ІІІ місце
Купін Єгор 7-Б клас (вчитель Ляшенко К.О.)
– ІІІ місце
Мирна Катерина 8-А клас (вчитель Комар А.К.)
– ІІІ місце
Напраснікова Маргарита 10-А (вчитель Кочко Ю.В.)
– ІІІ місце

 
Конкурс імені Петра ЯЦИКА
(1 Проголосувало)
Написав Карина Сергіївна   
13 листопада 2020

6 листопада було проведено І етап 

ХХІ Міжнародного конкурсу з української
мови імені Петра ЯЦИКА у 2020/2021
навчальному році серед учнів 3-4
класів. За підсумками конкурсу
переможцями стали:

І місцеКАСЬЯНОВА Олександра (3 – Г клас)
та КАРЕТНІКОВА Оксана (4 – Б клас);

ІІ місцеСУМЕЦЬ Єлизавета(3 – В клас)
та НІМЦОВА Валерія(4 – А клас);

ІІІ місцеАНТОНОВА Катерина (3 – В клас)
та ДРОФА Софія (4 – Б клас).

Вітаємо знавців української мови та
вчителів, що підготували дітей до конкурсу:
МИРНУ Ганну Вікторівну,
ОЗЕРОВУ Олену Миколаївну та
ДУДКУ Олену Вікторівну.
А переможцям бажаємо гідно представити
ліцей на районному етапі конкурсу.

 
Олімпіада з правознавства
(0 Голосів)
Написав Карина Сергіївна   
01 грудня 2021

01 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської
учнівської олімпіади з правознавства.
Честь нашого ліцею захищав учень 9-Б класу
Бабак Назарій (вчитель – Хрупачова С.О),
якому вдалося вибороти І місце. Вітаємо
переможця та бажаємо наснаги в подальших
змаганнях!

 
Олімпіади
(0 Голосів)
Написав Карина Сергіївна   
01 грудня 2020

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 3