Комсомольский лицей №1

Online

Всього на сайті:
  • 15 гостей
Нові користувачі:
  • Бережна Олександра
  • illusha_chernushev
  • Адміністратор
Світ очима еколога
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
19 квітня 2024

Світ очима еколога

Збереження природи стало актуальним у наш час – епоху інформаційного буму, шаленого розвитку технологій, атомної ери та, на жаль, війни… У давні часи природа лякала людину, а тепер людина стала загрозою для природи. Немає жодного місця на планеті, якого б не торкнулася рука людини.

Загроза екологічних проблем може мати незворотні і жахливі наслідки для майбутніх поколінь, якщо ми не будемо вживати ефективних заходів щодо збереження навколишнього середовища. Сьогодні кожен з нас повинен замислитися про своє ставлення до довкілля та зробити крок у напрямку його збереження.

Посилання

З метою підвищення рівня екологічної культури населення, формування у школярів та учнівської молоді небайдужого ставлення до довкілля в нашому ліцеї була проведена виставка поробок з відходів «Краса із вторинної сировини». Здобувачі освіти під керівництвом вчителів технологій: Інни Корольової, Гордієнко Любові та вчителя образотворчого мистецтва Лисенко Ольги на онлайн-уроках, створювали неймовірної краси і складності поробки. Прості, непотрібні речі: пластик, картонні коробки, паперові журнали, залишки тканини і деревини, обрізи фоамірану, кухонні серветки і губки, перетворилося за допомогою фантазії і мистецьких навичок учнів в чудові корисні речі. Працьовитість «золотих рук» вихованців, вміння бачити красу в простих речах, допомогли набути улюблене хобі «Створи з нічого щось».

Посилання

 
День кар'єри
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
17 квітня 2024

День кар'єри

В межах заходів щодо профорієнтації учнів 9-11 класів у закладі був проведений захід «День кар'єри». На онлайн-зустрічі говорили про професії, які потребує нафтогазова галузь та як побудувати кар'єру. Цей захід, був спрямований на підвищення усвідомленості про актуальність спеціальностей нафтогазового профілю. На зустрічі були присутні представники АТ Укргазвидобування, які у цікавій та професійній формі організували усім знайомство з нафтогазовою галуззю.

Щиро дякуємо за цікаву та змістовну зустріч!

Разом до перемоги!

          Посилання

 
Фінансова грамотність
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
12 квітня 2024

Фінансова грамотність

Фінансова грамотність – це набір знань та навичок, що допомагають ефективно керувати своїми коштами. Фінансово грамотна людина, розуміє базові економічні поняття, вміє рахувати гроші, планувати бюджет та керувати грошовими потоками. Завдяки цьому може грамотно розпоряджатися фінансами, накопичувати та вигідно інвестувати їх.

Посилання

 

 
Міжнародний день птахів
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
05 квітня 2024

Міжнародний день птахів

Щороку 1 квітня в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» проходить Міжнародний день птахів. Учителі ліцею Сіроус Віта Михайлівна, Журавель Юлія Олександрівна, Глущенко Тетяна Вікторівна підготували та провели цікаві заходи, в яких взяли активну участь здобувачі освіти. У 5-А класі було проведено захід «1 квітня – Міжнародний день птахів», у 5-Б та 5-В вікторину «Цікавинки про птахів», у 6-А та 6-Б класах заходи «Цікаві факти про птахів», у 6-В класі проведено логічну гру «Впізнай пташку», також здобувачі освіти створили електронний плакат «Як допомогти птахам». Учні 7-А класу взяли активну участь у заході «Птахи-символи європейських країн», 7-Б «1 квітня – Міжнародний день птахів», 8-А класу «Найгарніші птахи України», 8-Б вікторина «Цікаві факти про птахів», 8-В «Перелітні птахи», 9-Б класу історична подорож «Походження птахів», 9-В «Значення птахів у житті людини», 11-А та 11-Б класів захід «Професія для людини-як крила для птаха».

Посилання

 
Всесвітній день авіації та космонавтики
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
12 квітня 2024

Всесвітній день авіації та космонавтики 

Далекі планети, небесні світила…

Як же до них полетіти хотіли б!

Меркурій, Венера, Юпітер і Марс,

Уран і Нептун, і Сатурн — просто КЛАС!

Простір безмежний — то велич всесвітня,

Щира, жива, безмежна, красива.

Вабить і манить, вселяє надію.

Ми вирушаємо в путь, ми це зуміємо! Ми віримо в здійснення нашої мрії. Чекає нас щасливе майбуття! Сміливо крокуємо до сузір'їв. Нас не зупинять труднощі життя! Із зоряним настроєм і мріями про космічні подорожі учні 1 - 4 класів виконували творчі роботи до Всесвітнього дня авіації та космонавтики.

Посилання

На уроках технологій та образотворчого мистецтва здобувачі освіти 5-9 класів брали участь в креативних виставках, присвячених цій даті. Діти фантазували і мріяли про Мирне небо, в якому завжди будуть сяяти і їх зірки творчості.

Мирного неба і Перемоги тобі, Україно!

Посилання

 

 
Тиждень здоров’я
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
05 квітня 2024

 Тиждень здоров’я

Спортом займатися весело! Спортом займатися модно! Плавайте, бігайте, стрибайте – займайтеся усім, чим завгодно! Щоб бути стрункими, красивими, сильними! Не відкладайте на потім – сьогодні займайтеся спортом!

Ми ще невеликі школярики,

та маємо вже перемоги.

Ведуть до щасливих змагань

нас майбутні спортивні дороги.

І мир закрокує країною,

Ми віримо - буде це скоро!

Мандрує весна Україною –

найкраща пора року для спорту!

Саме під таким гаслом і з таким настроєм пройшли заходи в в межах Тижня здоров'я.

Посилання

Посилання

 
Письменники поруч
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
03 квітня 2024

Письменники поруч

Діти звикли бачити письменників/письменниць лише в підручниках або в шкільних кабінетах на стіні, але сьогодні урок української літератури у 6 – В класі став справжнім літературним святом, адже сучасна письменниця Марина Павленко завітала до них на онлайн-урок, і діти мали можливість дізнатися про письменницю і поспілкуватися наживо. Не передати емоції дітей, які тільки ознайомилися з твором Марини Степанівни на уроці української літератури, а тут вона вже говорить з тобою на уроці – хіба це не круто!?

Спілкування з письменницею було жвавим і неймовірно цікавим – діти питали про її творчий процес, враження від написання книг, а Марина Павленко з великим задоволенням ділилася своїм досвідом та враженнями.

Особливо вражала відкритість письменниці. Вона говорила про свої творчі пошуки, про те, як виникають ідеї для книг, про своїх талановитих доньок-художниць та батьків, діти дізналися про те, що і сама пані Марина талановита художниця, але особливе враження на дітей справив трипільський з чорної коробочки. Діти захоплено слухали її кожне слово і не могли відірватися від розповіді.

Тепер дітям неймовірно кортить почитати ще книгу «Русалонька із 7 – В», написану саме Мариною Павленко.

Ця зустріч велика можливість для дітей насолодитися літературною творчістю, а й шанс розвинути свою читацьку компетентність та відкрити для себе новий світ літературних пригод.

Посилання

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19