Ласкаво просимо!

Комунальний заклад "Слобожанський ліцей № 1"

Слобожанської селищної ради

Чугуївського району Харківської області

1959 рік

2023 рік

Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 заснована у 1959 році.

З 1 вересня 2007 року Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 реорганізована в ліцей № 1 сел. Комсомольського.

З 2010 року ліцей № 1 сел. Комсомольського було перейменовано на Комсомольський ліцей №1 Зміївської районної ради Харківської області.

З 2017 року Комсомольський ліцей № 1 Зміївської районної ради Харківської області було перейменовано на Слобожанський ліцей №1 Зміївської районної ради Харківської області.

З січня 2021 року змінено засновника та перейменовано на Слобожанський ліцей №1 Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.

У серпні 2022 року було змінено назву на Комунальний заклад "Слобожанський ліцей№1" Слобожанської селищної ради Чугуївського району Харківської області.

Проектна потужність – 650 учнів.

Адреса ліцею: вул. С. Закори 28, смт. Слобожанське, Чугуївський район, Харківська область, 63460.

КЗ "Слобожанський ліцей № 1" діє згідно Статуту, затвердженого рішенням Слобожанської селищної ради ХХV сесії VІІІ скликання від 12 серпня 2022 року №1291-VІІІ та ліцензії на освітню діяльність, виданої розпорядженням Харківської обласної військової адміністрації від 12 грудня 2023 року №954 В, надає освітні послуги за першим (початкова освіта), другим (базова середня освіта), третім (профільна середня освіта) рівнями повної загальної середньої освіти

Директорка ліцею: Тетяна ВАСИЛЬЄВА, 1971 року народження, вчителька початкових класів, педагогічний стаж 31 рік, призначена 01 вересня 2021 року.
Заступниця директора з навчально-виховної роботи – Ірина ІВАНОВА, 1983 року народження, вчителька інформатики та математики, педагогічний стаж 17 років, призначена 01 вересня 2014 року.
Заступниця директора з навчально-виховної роботи – Юлія КОЧКО, 1990 року народження, вчителька української мови та літератури, педагогічний стаж 11 років, призначена  01 вересня 2023 року.
Заступниця директора з навчально-виховної роботи – Олена ДРОФА, 1977 року народження, вчителька початкових класів, педагогічний стаж 21 рік, призначена 17 листопада 2022 року.
Заступниця директора з виховної роботи – Інна КУРОЧКА, 1971 року народження, вчителька початкових класів, педагогічний стаж 33 роки, призначена 01 вересня 2021 року.

У ліцеї навчається 671 учнів в 29 класах.
Перший рівень повної загальної середньої освіти – 11 класів.
Другий рівень повної загальної середньої освіти – 14 класів.
Третій рівень повної загальної середньої освіти – 4 класи.
10 – А – правовий профіль;
10 – Б – правовий профіль;
11 – А – профіль української філології;
11 – Б – правовий профіль.

Шановні батьки!

Інформація щодо організації освітнього процесу та результатів навчання ваших дітей розміщується в електронних щоденниках та у Google Classroom
Актуальні новини про діяльність КЗ «Слобожанський ліцей №1» оприлюднюються на офіційній сторінці закладу у Facebook