Янголи пам'яті
20 лютого 2024

Янголи пам’яті

20 лютого – День пам'яті Героїв Небесної Сотні. В рамках вшанування вічної, світлої пам’яті про загиблих під час страшних подій лютого 2014 року в Україні в 5-11 класах були проведені уроки мужності: «Небесна сотня. Вони загинули за Україну», «Вони помирали, щоб жила Україна», «Зав’яжи стрічку Пам’яті на честь Героїв».

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схиляємо голови. Вони згасли як зорі. Їх шанувати поклянись.

«Янголи пам'яті». Під такою назвою пройшов захід активістів-художників здобувачів освіти нашого ліцею. Діти прослухали бесіду про історичні факти лютого 2014 року, вшанували пам'ять загиблим, які відстоювали гідність українців. Потім колективно виконали композицію «Янголи Небесної сотні», яка прикрасила дерево одного з дворів нашого селища.

Слава Україні!

Разом до перемоги!

Під керівництвом вчителів трудового навчання і образотворчого мистецтва провели флешмоб «Янголи, які тримають небо». Активну участь в акції взяли учні 5-9 класів.

Разом до Перемоги!