Вітаємо з Великоднем!
Написав Адміністратор
03 травня 2024

Вітаємо з Великоднем!

З 1 по 14 квітня відбулася обласна виставка-конкурс писанкарства «Українська великодня писанка» в дистанційному форматі .

Наші активісти 1-6 класів взяли в ній участь, в номінації «Інші техніки».

Мета конкурсу, популяризація писанкарства на Харківщині, духовне збагачення, виявлення загального художнього рівня писанкарського мистецтва, пошук та підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток мережі гуртків.

Бажаємо конкурсантам творчих успіхів та перемоги!

Майстер-клас для моїх діток «Великодні яйця з зайчатами», від вчителя технологій КОРОЛЬОВОЇ Інни. Миру всім нам та злагоди. Зі святом Вас!

Здобувачі освіти 6 - 9 класів на уроках трудового навчання готували роботи за темою «Великодні подарунки».

До вашої уваги «Творчий подарунок» до Великодня для всіх мешканців Слобожанського. Виконавці: учні і вчителька образотворчого мистецтва КЗ «Слобожанський ліцей №1» ЛИСЕНКО Ольга.

Відновити