День пам’яті та примирення
Написав Адміністратор
08 травня 2024

День пам’яті та примирення

8 травня Україна відзначала День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років – вперше разом із країнами Європи.

Головна мета цього дня – гідно вшанувати пам’ять українських воїнів, які зробили свій внесок у перемогу, та висловити повагу всім тим, хто боровся проти нацизму.

До цієї дати для учнів початкової освіти були проведено конкурс асфальтового живопису «Ми за мир!», виставка робіт «Україна прагне миру!». Акція «Підготуй квітку маку» під час якої учні вшановують жертовність наших Захисників і Захисниць та пам'ять про усіх українських воїнів, які віддали свої життя у Другій світовій війні.

Цього року, коли Україна відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії, надзвичайно важливо згадувати та вшановувати подвиг тих, хто боровся з нацизмом в роки Другої світової війни і переміг його. На увагу і пам'ять теперішніх поколінь заслуговують наші ветерани, юність або дитинство яких припало на роки найжорстокішої війни минулого століття.

На жаль, для нас війна – не тільки минуле, бо сьогодні вона увійшла у кожен дім, у кожну родину. Українці, як і багато років тому, платять високу ціну в боротьбі зі злом – цього разу з росією та рашизмом. Але ми віримо, що в календарях незабаром з’явиться нове свято – День перемоги над росією.

Україна має перемогти, свобода і справедливість мають перемогти, і лише так можна зупинити рашизм, у пам’ять про тих, хто віддав життя за мир у Другій світовій війні і в пам’ять про тих, хто загинув, захищаючи Україну.

І живуть у пам'яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

В. Симоненко

8 травня – День пам'яті та примирення. Сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру. На честь цього визначного дня в 5 -11 класах були проведені заходи: «Не загасити пам'яті вогонь...!», «Пам'ятаємо...Переможемо!».

Відновити