Комсомольский лицей №1

Online

Всього на сайті:
  • 27 гостей
Нові користувачі:
  • Бережна Олександра
  • illusha_chernushev
  • Адміністратор
Тиждень безпеки дорожнього руху
(0 Голосів)
Написав Адміністратор   
20 травня 2024

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 р.р. в Україні відбувся щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, І-й етап якого відбувся з 13 по 19 травня 2024 року.

Заходи Тижня безпеки дорожнього руху у закладі стосувалися актуальних питань з безпеки на транспорті в Україні в умовах воєнного стану, а також популяризують дотримання безпечної поведінки на автошляхах, поширення знань про безпеку дорожнього

З метою підготовки та якісного проведення уроків та занять з дітьми з теми безпеки дорожнього руху, що пройшли у закладі в рамках Тижня безпеки дорожнього руху вчителі закладу скористалися навчально-методичним посібником. Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерством освіти та науки України запропонували саме цей навчально-методичний посібник, який було розроблено саме для підготовки до цих занять, а також низку навчально-роз’яснювальних відеоматеріалів, що були використані і продемонстровані дітям педагогічними працівниками закладу.

Посилання

 

Додати коментар

Захисний код
Відновити