Інженерний тиждень - 2024
(1 Проголосувало)
19 березня 2024

Інженерний тиждень - 2024

Цього року наші учні вчергове взяли участь в «Інженерному тижні», організованому ГО «Про.Про.Лаб» у межах програми TOLOCAR, що фінансується Федеральним урядом Німеччини (Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) за підтримки GIZ Ukraine, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Захід організовано з метою ознайомлення учнівства з наукою, набуття навичок критичного мислення, комплексного вирішення проблем, розуміння технічних процесів та способів застосування науково-технічних знань в реальному житті, розвитку креативності, поштовху до розвитку власного інженерного потенціалу.

Під керівництвом Олени Миколаївни ОЗЕРОВОЇ та Тетяни Вікторівни ГЛУЩЕНКО наші розумники та розумниці відкривали для себе таємниці інженерної науки через різні експерименти, проєкти, досліди; удосконалили свою креативність, вчилися краще працювати в команді.

Світ навколо нас цікавий та неповторний, не бійтеся експериментувати та змінювати його!